Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog
17 Jul

ARAÇ GİYDİRME

Published by sihirlipaylasim

Gelişen teknoloji ile birlikte reklam anlayışı da gelişme ve değişiklikler göstermektedir. Bu nedenle de değişik reklam uygulamaları kullanılmaktadır. Reklamın sadece internet ya da TV kanalları aracılığı ile yapılmayacağına inanan firma ya da şirketler kendi firmalarına uygun olan dijital baskı uygulamaları tercih ederek reklamlarını en kaliteli bir şekilde sunmaya çalışmakta ve de kendilerini geliştirmektedirler.
Firmalar ve şirketler tarafından tercih edilen dijital baskı uygulamaları arasında araç giydirme uygulaması da yer almaktadır. Çevremizde birçok aracın bu yolla giydirildiğini ve de bir firmanın reklamının araç giydirme yöntemi ile yapıldığını görmüşüzdür. Başta otobüs ve diğer seyahat firmaları olmak üzere; yiyecek firmaları, tatil firmaları ve diğer araca ihtiyaç duyan firmalar; araç. Giydirme yöntemini kullanarak reklamlarını yaptırmaktadırlar.
Araç giydirme yolu ile reklam yapmak; hem kalıcı hem de kesin sonuçlar yaratan bir reklam tanıtım şeklidir. Öyle ki; firmalara ait olan araçların firmayı en iyi şekilde anlatacak ve de müşteri potansiyelini arttıracak olan bir araç giydirme çalışması araç nereye giderse gitsin; hatta park halinde dahi olsa reklamının yapılmasını anlamını taşımaktadır. Dolayısı ile de büyük firma ve de şirketler araç giydirme yöntemini sıklıkla tercih edip kullanmaktadırlar. Araç giydirme; dijital baskı uygulamaları arasında en fazla tercih edilen ilk yöntem olmaktadır. Araç giydirme sayesinde o anda hizmet verirken bile; aslında yeni müşterilerinizi bünyenize katıyorsunuz, demektir.

Araç giydirme uygulamalarında ilk olarak yapılan işlem aracın boyut ve ebat hesaplanmaları olmaktadır. Aracın tüm boyutları hesaplandıktan sonra ve müşterinin istediği bir çizim belirlenmesinin ardından araç giydirme firmalarında bulunan tasarımcılar bu çizimleri yaparlar. Son aşamada ise; yapılan bu çizimlere araca baskı yöntemi ile monte edilir. Burada kullanılan baskı makinelerinin son derece kaliteli bir yapıya sahip olması demek; aynı zamanda da kaliteli bir araç giydirme çalışması yapılmış demektir.

Biz; Elso Reklam ve Tabela firması olarak gerek tasarımcılarımız; gerekse de kullanmış olduğumuz baskı makineleri ile son derece kaliteli araç giydirme referanslarına sahip olmaktayız. Bu nedenle de araç giydirme konusunda firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilir; ve reklamınızı en kaliteli araç giydirme tasarımı ve baskısı ile yapabilirsiniz.

Elso Reklam ve Tabela firmamız bünyesinde bulundurduğu tasarımcılar ile kendisini kanıtlamış; aynı zamanda da müşteri memnuniyeti tamamen kalite ile sağlayarak kendisini bu sektörde kanıtlayarak diğer reklam firmaları ya da tabela firmalarından bir adım daha önce çıkmıştır.

http://elsoreklam.com/dijital-baski-arac-giydirme

ARAÇ GİYDİRME

About this blog

sihirlipaylasim