Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog
17 Jul

IŞIKSIZ TABELA

Published by sihirlipaylasim  - Categories:  #ışıksız tabela, #tabela

Işıksız tabelalar genellikle; dükkanlarda, fast food yiyecek sunan işletmelerde, okullarda ve daha birçok iş yerinde kullanılan tabelalar kapsamına girmektedir. Işıksız tabelalar genellikle iş yerin, kurumun ya da dükkanın isminin yazılması ile oluşturulur. Eskiden yapılan ışıksız tabelalar oldukça sadeydi ve pek de fazla ilgi çekmiyordu. Dolayısı ile bir firmanın ya da kurumun aynı hizmeti veren diğer rakipleri ile rekabete girmesinde ışıksız tabelalar pek de etkili olmuyordu. Günümüzde ise; ışıksız tabelalar gerek boyutları, gerek yazı tipleri, gerekse de capcanlı renkleri ile hem işletme sahibinin beğenisine sunuluyor; hem de tüketicinin dikkatini fazlası ile çekmeyi başarıyor. Bundan dolayı da kurumlar veya işletmeler yarış konusunda artık ışıksız tabelaları da kullanabiliyorlar.

Işıksız tabelalar da genellikle o kurumun ya da o iş yerinin adı yazılır. Yazılan isimler değişik yazı fontları ve yazı tipleri ile birlikte işlev görmektedir. Işıksız tabelaların günlük kullanım alanlarına örnek verecek olursak; ilk sırada okullar yer alır. Okullarda yer alan tabelalar ışıksı tabelalardan olmaktadır ve bildiğiniz gibi de bu tabelalara okulun ismi ve ilçesi yazılmaktadır. Bir başka örnek de Burger King, Mc Donalds gibi; fast food dükkanlarını söyleyebiliriz. Bu işletmelerde de ışıksız tabela kullanımına şahit olmuşsunuzdur ve sadece işletmenin ismi yazdığını görmekteyiz. Daha birçok kullanım alanına örnek verebilecek olan ışıksız tabelaların yaygınlık oranı oldukça yüksek seyretmektedir.

Firmalar ve işletmeler için sınırsız hizmet ve de sınırsız kalite sunan Elso Reklam firmamız aracılığı ile sizler de kendi işletmenize ya da dükkanınıza ışıksız tabela yaptırma fırsatına sahip olmaktasınız. Işıksız tabelalar konusunda sizin siparişiniz ile birebir aynı olan ışıksız tabelalar hazırlamakta ve dükkanınızın daha güzel bir görünüme sahip olmasında yardımcı olmaktayız. Işıksız tabela hizmetimizde sizler için hazırlamış olduğumuz fiyat listesi sizin isteklerinize artıp çoğalan meblağlardan oluşmaktadır. Tabelanın boyutu ve detayına göre ışıksız tabela fiyatlarında değişiklikler meydana gelmekle beraber; bütçenizi zorlamadan ve her bütçeye uygun olan ışıksız tabela fiyatlarımıza bizlerle iletişime geçerek kolaylıkla ulaşabilir ve bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Elso Reklam firması olarak son derece kaliteli ışıksız tabelalar yapmaktayız ve tabelalarda kullanmış olduğumuz malzemeler herhangi bir hava olayında dahi; zedelenme ya da yıpranmaya uğramadan işlevini devam ettirir. Bu nedenle de diğer reklam ve tabela firmalarından bir adım daha önde bir yol izlemekteyiz. Elso Reklam firmamıza ait olan iletişim bilgilerine iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

http://elsoreklam.com/isiksiz-tabela-modelleri-ornekleri-fiyatlari

IŞIKSIZ TABELA

About this blog

sihirlipaylasim