Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog
17 Jul

VİNİL AFİŞ

Published by sihirlipaylasim

Dijital baskı uygulamaları sıklıkla kullanılan reklam yöntemlerinden bir tanesi olmaktadır. Dijital baskı uygulamaları içerisinde kullanılan bina giydirme, araç giydirme ve vinil afiş teknikleri sıklıkla kullanılmaktadır. Vinil afiş yöntemi sokaklarda, caddelerde ya da baskı firmalara yakın bölgelerde asılarak kullanılmaktadır. Vinil afişlerin büyüklüğü; müşterinin isteğine göre değişmekte olup; son derece etkili bir reklam aracı olarak hizmet görmektedir.

Vinil afiş yönteminde afiş üzerinde firmanın ya da kurumun ismi, firma ya da şirket tarafından sağlanan hizmetler, firma ya da şirkete ait iletişim ilgileri yer alabilir. Vinil afişlerde afiş yüzeyi genellikle beyaz tercih edilir ve yazılan yazılar değişik renk ve yazı puntolarından meydana gelerek dikkat çekmeyi sağlamaktadır.

Vinil afiş yönteminde özellikle açık renkli puntoların kullanılması; gece karanlığında araba farları ve sokak ışıklarının da etkisi ile birlikte daha kolay okunmayı sağladığı gibi göz algısının da direkt olarak afişe yönelmesine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle de birçok firma ya da şirket vinil afiş yöntemi sayesinde müşteri potansiyelini arttırarak daha fazla kar etmektedir.

Vinil afiş yöntemini kullanan sadece firma ya da şirketler değildir; aynı zamanda da seçim zamanlarda yollarda vinil afişleri gördüğümüz gibi; muhtarlık ya da belediyelerin halka duyurmak için yaptığı açıklamalar da vinil afiş üzerine yazılarak halka kolaylıkla duyurulmaktadır. Açıklamalar dışında yine belediyelerce yapılan kazı çalışma ilanlarının ya da resmi, özel kurumların iş ilanlarının da binil afiş yöntemi ile tüm halka duyurulduğuna şahit olmuşsunuzdur. Bazen dil okul ya da dil kursları caddelerin üst bölgelerine vinil afiş çalışması yaptırıp astırarak yapmış oldukları indirimlerden ya da vermiş oldukları yabancı dil hizmetinden de söz ederek kendilerinin öğrenci sayısını arttırmak için bir reklam aracı oluşturmaktadırlar.

Vinil afiş yöntemine verilen önem bu kadar fazla olunca da birçok reklam firması dijital baskı uygulamalarında vinil afiş yöntemini de hizmetleri arasına koymaktadır. Buna rağmen birçok reklam firması vinil afiş yönteminde kalitesiz afiş ya da düzensiz yazı tipi kullanarak müşterilerine tamamen memnuniyet sağlamamakla beraber; fahiş fiyatları ile de müşterilerinin bütçesini zarara uğratmaktadır.

Biz Elso Reklam ve Tabela firması olarak yapmış olduğumuz; vinil afiş çalışmalarımızı son derece özenli bir şekilde gerçekleştiriyor ve sizlere uygun fiyatlar sunarak bütçenizi asla sarsmamak için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Elso Reklam firmamızın bünyesinde birçok vinil afiş referansı bulunmakta ve bu çalışmaları sizlere sunarak destek olmak için çalışmaktadır.

http://elsoreklam.com/vinil-afis-fiyatlari

VİNİL AFİŞ

About this blog

sihirlipaylasim